LG PL2 Portable Speaker

LG PL2 Portable Speaker

3.700,00 ден.
Шифра: LG
Достапност: На залиха
Прегледано 97 патти

Опис на производот

Моќност: 5W
Број на канали: 1 ch
MERIDIAN технологија
Звук: EQ – Standard, Aux In, Passive Radiotor, EQ – Sound Boost, Double action bass
Долго траење на батеријата: 10h
Полнење на батеријата: 4h
Формати на декодирање: SBC, AAC
Smart функции: Multipoint, гласовни команди, водоотпорен, безбедносно заклучување, wireless режим, Bluetooth
Додатоци: Type C USB кабел
Димензии (Ш x В x Д): 126 x 82 x 80 mm
Гаранција: 2 години