Звучник Lobod K 243S Bluetooth

Звучник Lobod K 243S Bluetooth

472,00 ден. 590,00 ден. -20%
Шифра: Lobod
Достапност: На залиха
Прегледано 104 патти

Опис на производот

Моќност: 3 W
Bluetooth: 4.0
Surround
Опсег на работа: 10 м
Време на полнење на батеријата: 2-3 ч
Импеданса: 4 оми
Опсег на фреквенција: 90Hz-20KHz
Димензии: 110×89,5x42mm