Слушалки Lobod K L118B Bluetooth

Слушалки Lobod K L118B Bluetooth

392,00 ден. 490,00 ден. -20%
Шифра: Lobod
Достапност: На залиха
Прегледано 140 патти

Опис на производот

Должина на кабел:62cm
Bluetooth 4.1 /
Фреквенција 20HZ – 20HZ
Влезен напон: DC 5V (полнење)
Вграден микрофон