Фен за коса Vox HT 3063

Фен за коса Vox HT 3063

790,00 ден.
Шифра: Vox HT 3063
Достапност: На залиха
Прегледано 172 патти

Опис на производот

Моќност – 1000 W
Брзини – 2
Температури – 2
Должина на кабел – 1.8 м
Преклопувачка рачка, заштита од прегревање на моторот, алка за закачување
Гаранција – 25 месеци