Безжични слушалки LG Wireless Earbuds HBS-FN4 White

Безжични слушалки LG Wireless Earbuds HBS-FN4 White

4.500,00 ден.
Шифра: LG Wireless Earbuds HBS-FN4 White
Достапност: На залиха
Прегледано 108 патти

Опис на производот

Bluetooth слушалки
Meridian аудио
Траење на батерија (Футрола за полнење/Слушалките)18/6 часа
Систем 3 MIC за микрофон
Водоотпорни
Активно отсранува надворешни звуци