РАБОТНА МАСА (ОРЕВ)

РАБОТНА МАСА (ОРЕВ)

3.299,00 ден.
Шифра: 2671
Достапност: На залиха
Прегледано 653 патти

Опис на производот

Едноставна и практична работа маса за секој дом,канцеларија итн!

Големини на производи:

Ширина: 90 см - Длабочина: 40 см - Висина: 73 см

Подетални мерења се наведени и на фотографиите на производот.

Содржина на пакетот:

1 биро

Шаблон за инсталација и додатоци за поврзување

Производите се произведени од иверки познати како Suntalam, кои се безопасни за здравјето и не содржат канцерогени материи, исполнувајќи ги европските стандарди за квалитет Е1. Сите материјали што се користат во производството се во согласност со стандардите за животната средина и здравјето на децата.