ТВ КОМОДА (бела)

ТВ КОМОДА (бела)

4.690,00 ден. 4.999,00 ден. -6%
Шифра: 181
Достапност: На залиха
Прегледано 908 патти

Опис на производот

Одлична комбинација за Вашата дневна соба !ТВ комода со декоративни полици!

Димензии на производот:

Држач за ТВ: Ширина: 150 cm - Длабочина: 29,5 cm - Висина: 44,1 cm

Ѕидни полици: Ширина: 50 cm - Длабочина: 13 cm - Висина: 15 cm

Боја:Бела

Подетални димензии се наведени и на фотографиите на производот.

 

Содржина на пакетот:

1 ТВ единица,

2 ѕидни полици,

Шаблон за инсталација и додатоци за поврзување .

Забелешка: Во пакувањето има 5 ногарки за да се зголеми силата на носење.

* Телевизискиот држач, кој има две полици каде што можете да ги поставите сите медиуми, го олеснува собирањето и организирањето на каблите благодарение на штекерот за кабел на задната страна.

* Полиците кои можете да ги монтирате на ѕид нудат совршено место за поставување на вашите украсни додатоци.

Производите се произведени од иверки познати како Suntalam, кои се безопасни за здравјето и не содржат канцерогени материи, исполнувајќи ги европските стандарди за квалитет Е1. Сите материјали што се користат во производството се во согласност со стандардите за животната средина и здравјето на децата.