Професионално фигаро за коса

Професионално фигаро за коса

549,00 ден.
Шифра: ес 4-1
Достапност: На залиха
Прегледано 238 патти

Опис на производот

Професионалното фигаро за коса е врвна алатка за стилизирање со кој добивате локни во домашни услови како и во салон.

Ø  Со својот дизајн со 3 цилиндри, ова фигаро за виткање може лесно да направи лабави бранови или локни, совршено за сите типови и должини на коса.

Ø  Функцијата на брзо загревање овозможува да се направи фризура за кратко време.

Ø  Функцијата анти-перм гарантира дека локнитр ќе траат цел ден, без никакво оштетување на косата.

Ø  Топлинско-изолацискиот држач гарантира дека раката е заштитена додека трае процесот на обликување на коса.

Ø  Керамичка плоча со турмалин

Ø  Кабелот за вртење 3600 овозможува лесно движење додека се обликува косата

Ø  Моќност 100V-240V

Ø  Загрева до 1900C