FreeON трицикл Sporty розев

FreeON трицикл Sporty розев

5.599,00 ден.
Шифра: 3830075044152
Достапност: На залиха
Прегледано 183 патти

Опис на производот

Удобен и безбеден трицикл кој е идеален за долги прошетки во природа или по градските улици.
Карактеристики:
Погоден за деца од една година,
Макс. килажа е 50 кг,
Силна и цврста рамка,
Меко тапацирано седиште за максимална удобност на детето,
Седиште со вртење за 360 °
Прилагодување на седиштето напред/назад,
Отворање заштитна ограда
Квалитетни EVA тркала за меко и тивко возење,
Водечка рачка со прилагодлива висина,
Удобна корпа за складирање,
Покрив,
Преклопен потпирач за нозе
Сопирачка на задното тркало
Големина: 105 x 47 x 99 cm.
Погоден за деца постари од 12 месеци.