FreeON трицикл Sporty

FreeON трицикл Sporty

5.599,00 ден.
Шифра: 3830075044169
Достапност: На залиха
Прегледано 127 патти

Опис на производот

Удобен и безбеден трицикл кој е идеален за долги прошетки во природа или по градските улици.

Карактеристики:

Погоден за деца од една година,

Макс. килажа е 50 кг,

Силна и цврста рамка,

Меко тапацирано седиште за максимална удобност на детето,

Седиште со вртење за 360 °

Прилагодување на седиштето напред/назад,

Отворање заштитна ограда

Квалитетни EVA тркала за меко и тивко возење,

Водечка рачка со прилагодлива висина,

Удобна корпа за складирање,

Покрив,

Преклопен потпирач за нозе

Сопирачка на задното тркало

Големина: 105 x 47 x 99 cm.

Погоден за деца постари од 12 месеци.