ISKRA Батериска дупчалка/штрафилица J0Z-CD01-180

ISKRA Батериска дупчалка/штрафилица J0Z-CD01-180

4.490,00 ден.
Шифра: J0Z-CD01-180
Достапност: На залиха
Прегледано 143 патти

Опис на производот

• Напон: 18V

• Моќност: Li-ion батерија (1.3Ah)

• Брзина во мирување:

- Одделение 1: 0-400 / мин-1

- Одделение 2: 0-1350 / мин-1

• Фази на вртежен момент: 17 + 1

• Вртежен момент: 32 Nm

• LED сијалица

• Мека, гумена рачка

• Глава за самопреслушување: ø 10 mm (максимум)

• Капацитет за дупчење:

   • 20 мм (дрво)

   • 10 мм (железо)

24 месеци гаранција