ISKRA Батериска дупчалка ML-CD92-180

ISKRA Батериска дупчалка ML-CD92-180

4.299,00 ден.
Шифра: ML-CD92-180
Достапност: На залиха
Прегледано 150 патти

Опис на производот

• Напон: 18V

• Моќност: Li-ion батерија (1.5Ah)

• Брзина на мирување: 0-700 / мин-1

• Фази на вртежен момент: 21 + 1

• Вртежен момент: 18 Nm

• LED сијалица

• Мека, гумена рачка

• Глава за самопреслушување: ø 10 mm (максимум)

• Капацитет за дупчење:

   • 18 мм (дрво)

   • 7 мм (железо)

   • 24 месеци гаранција