VOX Фритеза FT 5318

VOX Фритеза FT 5318

3.490,00 ден. 4.590,00 ден. -24%
Шифра: Vox FT5318
Достапност: На залиха
Прегледано 175 патти

Опис на производот

Моќност – 1800 W
Капацитет – 2,5 л
Подеслив термостат, скриени греачи
Внатрешност на уредот – не’рѓосувачки челик
Голем проѕирен прозорец
Светлосни сигнали
Гаранција – 25 месеци