VOX Тостер TO 01102

VOX Тостер TO 01102

890,00 ден. 1.290,00 ден. -31%
Шифра: Vox TO01102
Достапност: На залиха
Прегледано 221 патти

Опис на производот

Моќност – 700 W
Капацитет – 2 парчиња леб
Електронска регулација на нивото на печење – 7 нивоа
Автоматско исклучување, сад за трошки што лесно се вади
Гаранција – 25 месеци