VOX Тостер TO 01101

VOX Тостер TO 01101

790,00 ден. 1.090,00 ден. -28%
Шифра: Vox TO01101
Достапност: На залиха
Прегледано 162 патти

Опис на производот

Моќност – 700 W
Капацитет – 2 парчиња леб
Електронска регулација на нивото на печење – 7 нивоа
Автоматско исклучување, сад за трошки што лесно се вади
Димензии: 25.8 x 15 x 17.8 cm
Гаранција – 25 месеци