Vox Кујнски робот  Vox KR9702

Vox Кујнски робот Vox KR9702

6.090,00 ден.
Шифра: Vox KR9702
Достапност: На залиха
Прегледано 199 патти

Опис на производот


Моќност – 600 W
Капацитет на садот – 5 л
Сад од нерѓосувачки челик
Механизам за лесно отстранување на мешалките
Главата на миксерот може да се подигне
7 брзини + Турбо
Додатоци: 2 маталки, 2 мешалки за тесто
Гаранција – 25 месеци