VOX Бокал за вода WK 1308

VOX Бокал за вода WK 1308

890,00 ден. 1.290,00 ден. -31%
Шифра: Vox WK1308
Достапност: На залиха
Прегледано 197 патти

Опис на производот

Моќност – 2200 W
Капацитет – 1.7 л
Aвтоматско исклучување – Ракување со апаратот е потполно безбедно
Лесно складирање – Простор за чување на кабелот
Приказ на искористеноста на садот од двете страни
Скриен греач од нерѓосувачки челик
Материјал на изработка – Пластика
Ротација – 360 степени
Гаранција – 25 месеци