VOX Бокал за вода WK 1009

VOX Бокал за вода WK 1009

990,00 ден. 1.690,00 ден. -41%
Шифра: Vox WK1009A
Достапност: На залиха
Прегледано 191 патти

Опис на производот

Моќност – 2200 W
Капацитет – 1.7 л
Скриен греач од нерѓосувачки челик
Aвтоматско исклучување – Ракување со апаратот е потполно безбедно
Материјал на изработка – Inox
Лесно складирање – Простор за чување на каблите
Дупли ѕид, приказ на искористеноста на садот од двете страни, заштита доколку бокалот нема вода
Гаранција – 25 месеци