VOX Бокал за вода WK 8009

VOX Бокал за вода WK 8009

1.190,00 ден. 1.690,00 ден. -30%
Шифра: Vox WK8009
Достапност: На залиха
Прегледано 219 патти

Опис на производот

Моќност – 2200 W
Капацитет – 1.7 л
Скриен греач од не ’рѓосувачки челик
Aвтоматско исклучување – Ракување со апаратот е потполно безбедно
Материјал на изработка – Стакло
Лесно складирање – Простор за чување на каблите
Заштита доколку бокалот нема вода
LED осветлување околу греачот
Гаранција – 25 месеци