VOX Бокал за вода WK 1708

VOX Бокал за вода WK 1708

990,00 ден. 1.290,00 ден. -23%
Шифра: Kettle Vox WK1708
Достапност: На залиха
Прегледано 254 патти

Опис на производот

Моќност – 2200 W
Капацитет – 1.7 л
Скриен греач од нерѓосувачки челик
Aвтоматско исклучување – Ракување со апаратот е потполно безбедно
Материјал на изработка – Двоен ИНОКС – надвор и внатре
Лесно складирање – Простор за чување на каблите
Дупли ѕид, заштита доколку бокалот нема вода
Гаранција – 25 месеци