VOX Бокал за вода WK 3006

VOX Бокал за вода WK 3006

890,00 ден. 1.190,00 ден. -25%
Шифра: Kettle Vox WK 3006
Достапност: На залиха
Прегледано 221 патти

Опис на производот

Моќност – 1200 W
Капацитет – 1 л
Скриен греач од нерѓосувачки челик
Aвтоматско исклучување – Ракување со апаратот е потполно безбедно
Материјал на изработка – Пластика
Лесно складирање – Простор за чување на каблите
Дупли INOX ѕид, заштита доколку бокалот нема вода
Гаранција – 25 месеци