VOX цедалка за цитрус CES 8109 B

VOX цедалка за цитрус CES 8109 B

1.290,00 ден. 1.489,00 ден. -13%
Шифра: VOX CES 8109 B
Достапност: На залиха
Прегледано 222 патти

Опис на производот

Моќност: 40 W

Капацитет на садот: 1,2 л

Садот се мие во машина за садови

Можност за двосмерна ротација, конус за сечење во 2 големини

Простор за чување на каблите

Гаранција: 25 месеци