Телевизор TV Vox LED 43WOS315B

Телевизор TV Vox LED 43WOS315B

22.900,00 ден.
Шифра: TV Vox LED 43WOS315B Smart UHD
Достапност: На залиха
Прегледано 285 патти

Опис на производот

Големина: 43″ (109 см)
Екран:Direct LED slim
Разолуција: Full HD (1920×1080)
Систем на дигитален сигнал: DVB-T2/C/S2
Вградени звучници со моќност од 2 x 8W RMS
Приклучоци: 2 x HDMI, 2 x USB, 2 x Antenna Input, AV input, Cl, SPDIF out Optical, LAN
Технологии кои ги користи: Dolby Digital, Hotel Mode, Sleep Timer, Miracast, PVR
Боја: црна
Гаранција : 36 месеци