LAICA Бокал за филтрирање вода J31 CC

LAICA Бокал за филтрирање вода J31 CC

1.999,00 ден.
Шифра: J31 CC
Достапност: На залиха
Прегледано 230 патти

Опис на производот

Вкупен капацитет: 2,3 литри

Филтрирана вода: 1,2 литри

Механичко бирање на датум: ве потсетува на датумот на внесување на филтерот

Отвор на капакот: Со ергономска рачка и капак со отвор за брзо полнење

Италијански дизајн

Тенок облик, погоден за чување на врата од фрижидер

Може да се исчисти во машина за миење садови, бокалот без филтерот.