ISKRA Чистач на пареа JC-220S

ISKRA Чистач на пареа JC-220S

4.490,00 ден.
Шифра: JC-220S
Достапност: На залиха
Прегледано 207 патти

Опис на производот

• Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz

• Моќност: 1500W (максимум)

• Должина на кабел: 5м

• Глава со кружен зглоб

 - страничен наклон од 90 °

 - навалување напред - наназад 70 °

• Чисти и дезинфицира со пареа од 100-120 ° C

• Погоден за повеќето материјали и површини

• Турбо систем за греење

• Ергономски дизајнирана рачка

• Резервоар за вода 300 ml

• Заштитен капак на резервоарот за вода

• Достапно на сите места

• Димензии на пакувањето (LxWxH mm): 245x170x510

• Нето тежина: 3 кг