ISKRA Безжична рачна правосмукалка BR-11B6

ISKRA Безжична рачна правосмукалка BR-11B6

3.699,00 ден.
Шифра: BR-11B6
Достапност: На залиха
Прегледано 156 патти

Опис на производот

• Номинална моќност: 75W

• Напон на батеријата: 12V Ni-MH 10x1500 mAh

• време на употреба: 14-15 мин

• Максимален вакуум: .53.5Kpa

• Суво и влажно вшмукување

• капацитет на бродот:

   - вшмукување прашина: 500 мл

   - вшмукување вода: 120 ml

• можност за монтирање на зид на полначот

• Индикатор за полнење

• Голема моќност на вшмукување

• 3 продолжетоци:

  - тесен продолжеток

  - продолжеток со четка

  - продолжеток за влажна површина

• ниво на звук: 79 dB

• Тежина: 1,13 кг

• 24 месеци гаранција