ISKRA Рачна циклонска правосмукалка SL585FA06-BL

ISKRA Рачна циклонска правосмукалка SL585FA06-BL

3.999,00 ден.
Шифра: SL585FA06-BL + RD
Достапност: На залиха
Прегледано 207 патти

Опис на производот

• моќност: 600W

• Напон: 220V-240V ~ 50 / 60Hz

• Капацитет на резервоарот за прашина: 0,6 L

• Циклонска технологија

• Лесно празнење на садот

• 3 наставки

• Вклучен оператор за прицврстување

• должина на кабелот: 4,3 m

• боја: црна и сива

• Ниво на бучава: 80 dB (A)

• Нето тежина: 1,65 кг

• 24 месеци гаранција