Грицки награди за мачки патка со чија семе 75г

Грицки награди за мачки патка со чија семе 75г

160,00 ден.
Шифра: NATURE`S PROTECTION
Достапност: На залиха
Прегледано 43 патти

Опис на производот

Закуски за возрасни мачки 75 гр Nature's Protection

премиум класа, природен и ексклузивни закуски со вкус создадени за исполнување на различни потреби на домашни миленици. Сите производи се без вештачки бои, ароми и конзерванси. Формулите содржат природни избрани висококвалитетни состојки кои се корисни за домашните миленици. Патка со чиа семе е вкусна и исклучително здрава ужина за вашето сакано милениче. Содржи природна патка од врвна класа и суперхрана - семки од шпанска жалфија (чиа). Овие бобинки се исклучително богати со влакна, кои го подобруваат варењето на миленикот. Природен вкус и мирис. Погоден за чувствително варење. Има хипоалергични својства. Содржи 85% патка и 5% чиа семе. Патка - посен извор на протеини, погоден за контрола на тежината. Чиа семето е богато со омега-3 масни киселини, калциум, магнезиум, фосфор. Лесен за употреба пакет со патент ќе ги спаси грицките од влажност. Совршен за разгалување на домашно милениче. За возрасни мачки.